Buhar Hissiyatı ve E-Likit Dolumu

Elektronik sigara, normal sigaranın zararlarını, minimum seviyeye getirerek süreç sonunda tamamen bırakmak için kullanılmaktadır. Sigaraya benzer şekilde üretilmiş elektronik bir cihazdır. Diğer adıyla nargilede diyebiliriz. Sigara kullanıcılarını, normal sigaraya dönmelerini önler. İçindeki filtreyi günü gelince değiştirmeniz gerekir. Buhar üreterek, sizi sigara alışkanlığından kurtaran ve sağlık sorunlarına neden olan pek çok hastalığı önleyen cihazdır. İçindeki ürünler sayesinde de kullanıcısına, gerçek sigara kullanıyormuş hazzı verir. Bu sayede de sigara tiryakisi olan kimseler sigarayı bırakmada hiçbir zorluk yaşamaz.

Gerçek Sigara Hissiyatı İle Sigarayı Bırakın

Elektronik sigara likit, İnsanın nikotin ihtiyacını gidermeye yönelik ve bağımlılığın giderilmesi için tasarlanmış bir üründür. Bu cihaz gerçektekinde bulunandan 400 çeşit zehirli ve kimyasal madde bulunmaz. Bunda gerçek ateş yanmadığından zarar içeren duman ya da koku hissedilmemektedir. Bugüne kadar sağlığa zararlı olduğu hiçbir somut bulunmamaktadır. Likit denen sıvılar ile nikotin ihtiyacınızı giderir.
Elektronik sigaranın içinde bulunan atomizer gibi parçalar ile sigara tiryakilerine, psikolojik olarak sigara hissi verir. Nikotinsiz akışkan sıvılar mevcuttur. Çevreyle dosttur. Hava kirliliğine sebep olmaz. Ortaya çıkan su buharları nbase sayesinde daha fazladır. Ülkemiz de her yerde satılmaktadır. İstersek netten de alabilirsiniz. Çok pahalı da değil her aromalısı da var tütün hoş koku içermektedir.  Joyetech tipi olan sigaralar,  rahatlıkla şarj edilebiliyor. Sigaranın yasak olduğu yerlerde kullanımı serbesttir.

Elektronik Sigara Likit Dolumu Nasıl Oluyor?

Elektronik Sigara kullanım ve güvenirliliği  her geçen gün artmaktadır. Çünkü hem kullanım aşamasında kolaylık sağlamakta hem de her daim maddi açıdan önemli derecede kazançlar elde edilmektedir. Elektronik Sigara Likit dolumları oldukça kolaydır ve hiçbir zorluk ortaya çıkartmamaktadır. Cihazın içerisinde mevcut olan bir hazne vardır ve bu haznenin huni şeklinde mevcut olan bölümüne 4-5 damla likit damlatılır. Bu likitleri istediğiniz her noktadan temin edebilirsiniz. Fakat bu aşamada kaliteli ve güvenilir likitler seçmek tercihiniz olmalıdır.  Daha sonra damlatılan likitler cihazın içerisinde mevcut olan organik pamuklar tarafından emilir. Pamuklar emme kapasitesini doldurduğu andan itibaren likitleri damlatsanız bile bir süre sonra taşmaya başlar bu yüzden likit damlatma işlemi bu noktada sonlandırılmalıdır çünkü haznenin içerisi yeterinde dolmuştur. Fazla doldurursanız eğer bu likitlerin ağzınıza gelmesine neden olabilir bu yüzden oldukça dikkatli olmak gerekmektedir. Daha sonra da hazne yerine takılır ve elektronik sigara kullanım işlemi gerçekleşmeye başlar.

Elektronik Sigara Likiti İşleminden Sonraki Aşama Nedir?

Elektronik sigara likit doldurma işlemi tamamlandıktan sonra ise elektronik sigara kullanılmaya başlar fakat bunun içinde bir takım işler iç içedir. Prize takılan elektronik sigara Atomizer parçasının harekete geçmesi ile birlikte ısınır ve ortaya buhar çıkar. Daha sonra da Nbse olarak bilinen popüler (aroma ekleyebilirsiniz) koku ortaya yayılır. Bu durumda da Joyatech cihazı sayesinde buhar kullanıcılar tarafından solunur. Bu sayede de elektronik sigara kullanımı gerçekleşmiş olur.

 

 

admin Yazar

Bir Cevap Yazın