Eleaf Elektronik Sigaralar Hakkında

Dünya genelinde çok kullanılan ve son zamanlarda ülkemizde fazla bir şekilde yaygınlaşan en büyük sigarayı bırakma ürünlerin başında elektronik sigara gelmektedir. Eleaf elektronik sigara markası sizlere sigarayı bırakmanızda çok büyük yardımları olacaktır. Yapmanız gereken tek şey Eleaf markasını tercih etmeniz yeterli olacaktır. Eleaf elektronik sigara sigarayı bıramak isteyenler tarafından dayanıklı, kaliteli, güvenli ve içimi çok rahat olduğu için çok fazla bir şekilde tercih edilen en iyi markadır. Bu marka sayesinde sigarayı bırakma oranında epey bir düşüş yaşandığı da görünmektedir.

Eleaf Elektronik Sigara Nasıl Kullanılır?

Eleaf marka satın almış olduğunuz elektronik sigarayı kullanmak için ilk önce pilin artı olan kısımı aşağı doğru olacak bir şekilde yerleştirin. Ardından ateşleme düğmesine 5 defa peş peşe basmanız gerekir. Açmak için yapılan bu işlem aynı şekilde elektronik sigarayı kapatmak için de yapmalısınız. Bu yapılan işlemlerdeki en önemli nokta elektronik cihazıkullanmadığınız zaman ya da yanınızda bulunduğu anlarda ilk önce elektronik sigaranın kapalı halde olduğundan kesinlikle emin olmanız gerekir. Elektronik sigara açık halde iken ateşleme ateşleme butonuna 3 defa peş peşe basmanız durumunda farklı ayarlar da yapacağınız bir mod olduğunu göreceksiniz. ekranda oluşacak artı ve eksi tuşları yardımıyla modlar arasında kolayca geçişler yapabilir ve istediğiniz her türlü ayarları yapmanız mümkün olacaktır. Yapılacak en önemli uyarı ise titanyum ve nikel tellerin mutlaka sıcaklık kontrolü haricinde kullanılmaması gerektiğini bilmenizde yarar vardır.

Cihazın Yeni Olması Durumunda Ne Yapmalıyım

Eleaf elektronik sigara cihazınız yeni olması durumunda ilk kullanımlar çok önemlidir. Cihaz muhtemel olarak sıcaklık birimi F şeklinde olacaktır. Eğer bu ayarı değiştirmek istiyorsanız santigrat yapmak için artı tuşuna 600 fahrenayt derecesi olana kadar parmağınızı basılı tutmanız gerekecektir. Daha sonraki basışta ayar santgrata geçiş yapacaktır. Eleaf elektronik sigarayı ilk kullandığınız an itibarı ile çocuklarınız, eşiniz ya da arkadaşlarınız yanınıza daha rahat gelecektir ve bu konuda hiç kimseden şikayet almayacaksınız. Kullanmaya başlayacağınız bu cihaz sayesinde hem sağlıklı günler yaşayacaksınız hem de bütçenize zarar vermeyeceksiniz.

admin Yazar

Bir Cevap Yazın