iQos ve Özellikleri

iQos Elektronik Sigara Nedir Özellikleri Nelerdir

Her geçen gün çok daha fazla kişi tarafından kullanılmakta olan elektronik sigaraları kullanmak isteyen kişiler özellikle İqos elektronik sigara özellikleri hakkında araştırma yapmalıdırlar. Son derece güvenilir ve yenilikçi yapısı ile insanların beğenisini kazanan bu ürünler dünyanın en çok tanınan sigara üreticilerinden biri olan Philip Morris İnternational tarafından üretilmiştir. Alışılmış elektronik sigara modellerinden farklı bir yapısı olan bu üründe diğerlerinde olduğu gibi aromalı likitler yerine yine normal sigaralar gibi tütün kullanılmaktadır. Cihaz kullanım esnasında bu tütünleri aşırı derece de ısıtarak normal sigara deneyimi sunmaktadır. Ancak içinde bulunan özel filtreler sebebi ile normal sigaralara oranla %95 civarında daha az zararlı olduğu belirtilmektedir.

Kısa zamanda çok geniş bir kullanıcı kitlesine ulaşmayı başarmış olan bu ürün özellikle kullanıcılarından aldığı olumlu yorumlar sebebi ile halen birçok kişi tarafından takip edilmektedir. Bir süre önce Japonya’da bir fuarda kullanıcıların beğenilerine sunulması ve daha sonra pazar araştırma amacı ile İtalya’da satışa sunulması ile tanınan bu özel ürün özellikle geçmişte yaşanan elektronik sigara sorunlarının kesinlikle yaşanmaması konusunda insanlara garanti vermektedir. İqos elektronik sigara modellerini daha önce kullanmayan kişiler özellikle kısa bir süre öncesine kadar bu konuda yaşanmış patlama veya alev alma gibi sorunların önüne geçilmesi için birçok güvenlik önlemi ile gelmektedir.

Resim

İQos Elektronik Sigara Kullanımının Püf Noktaları

Üretici şirketin çok büyük umutlar bağladığı ve kesinlikle sektörün liderliğini ele almalarını sağlayacağını düşündükleri bu özel ürün diğer modellerin aksine tütün tabanlı çalıştığı için sektöre yeni bir anlayışın da girmesine neden olmuştur. 2017 yılında ülkemize gelen ve birçok kişi tarafından kullanılmaya başlanan bu modelde Marlboro sigarasına benzeyen gerçek tütünler kullanılmakta ve bu tütünler ortalama 300 derece sıcaklığa kadar ısıtılmaktadır.

Heets sticks adı verilen bu sigaralar cihazın ısıtma kısmına yerleştirilir ve bu işlem sırasında filtre kısmı dışarıda bırakılır. Hem kullanımının kolay olması hem de diğer modellere göre daha sağlıklı olduğunu kanıtlanması sebebi ile İqos elektronik sigara kullanımı her geçen gün artmaktadır.

İQos Elektronik Sigaranın Üreticisi

İqos elektronik sigaranın üreticisi hakkında bilgileri olmayan kişiler yaptıkları araştırmalardan sonra bu ürünün Phillip Morris İnternational tarafından üretilmiş olan bir ürün olduğunu görebilmektedirler. Dünyanın en eski ve en güvenilir sigara üreticilerinden biri olarak gösterilmekte olan bu firma özellikle Marlboro markası ile sektöre damgasını vurmuştur. Bu tarz ürünlerde üretici her zaman çok önemlidir. Özellikle son dönemlerde patlamaları ile gündeme gelen elektronik sigaralar birçok kişi de güvenlik konusunda şüphe uyandırmıştır.

Kolay bir mantığı olduğu için merdiven altı firmaların dahi kolay bir şekilde üretip çok düşük fiyatlar ile piyasaya sürdükleri bu ürünler mutlaka güvenilir firmalardan temin edilmelidir. Şu an piyasada yüzlerce farklı firmanın farklı ürünleri olması sebebi ile insanlar seçim yapmakta zorlanabilmektedir. Ancak önemli olan ucuzunu değil kalitelisini bulmaktır. Bu konuda her zaman insanların güvenlerini kazanmış olan İqos elektronik sigara modelleri özellikle kendisini kanıtlamış bir üreticinin ürünü olduğu için birçok kişi tarafından keyifli bir şekilde kullanılmaktadır.

Yüksek Güvenceler İle iQos Elektronik Sigara Kullanmak

Daha önce bu ürünü kullanan kişiler aromalı likit sıvılar ile birlikte kullanmaktaydılar. Ancak Phillip Morris İnternational bu mantığı kökten değiştirmiş ve bu ürünleri gerçek tütünler ile çalışır hale getirmiştir. Gerçek sigaraya benzer şekilde üretilen ve üzerinde Marlboro yazan içi tütün dolu kapsüller mekanizmanın ısıtıcı bölümüne yerleştirildikten sonra 300 dereceye kadar ısıtılmaktadır. Bu sayede gerçek sigara tadı vermesi sağlandığı gibi aynı zamanda içine yerleştirilmiş olan özel filtreler ile %95 oranında daha az zararlı olduğu kanıtlanan bu ürünler daha önce denenmemiş bir deneyim sunmaktadırlar.

Herkesin sahip olup kolay bir şekilde kullanabilecekleri bu ürünler özellikle sigarayı bırakamayan veya bırakmak için bir geçiş dönemine ihtiyacı olan kişiler için mükemmel seçimlerdir. Ülkemizde de birçok kişinin kullanıp memnun kaldıkları bu ürün özellikle güvenilirlik konusunda gerek kalite gerekse teknik destek konusunda tüm beklentileri karşılamaktadır. Phillip Morris İnternational gibi bir güvence ile İqos elektronik sigara keyfi yaşamak isteyen kişiler bu konuda herhangi bir şüpheleri olmadığını belirtmektedirler.

iQos Kullanıcı Yorumları

Kısa zamanda birçok kişinin kullanmaya başladığı ve kalitesi ile diğer elektronik sigaralardan çok daha üstün olduğunu kanıtlamış olan İqos elektronik sigara modelleri hakkında bilgi sahibi olmak isteyen kişiler çeştli kaynaklarda yer alan iqos kullanıcı yorumları ile istedikleri billgileri edinebilmektedirler. Çok geniş bir kullanıcı kitlesine sahip olan bu ürün hakkında kullanıcıların yaptıkları yorumlar daha önce bu ürünü denememiş ancak denemek isteyen kişilerin de daha kısa zaman içinde karar verebilmelerini sağlayabilmektedir.

Gerçek tütün kullanması sebebi ile bu alanda kullanılmakta olan ürünlere çok farklı bir alternatif sunmuş olan bu ürün özellikle sigarayı bırakma döneminde insanlara çok yardımcı olmaktadır. Bilindiği gibi elektronik sigaralarda yüksek ısı esas olduğu için üretiminde kullanan malzemeler çok önemlidir. Bu sebeple seçilecek olan ürünlerin kalite konusunda her zaman beklentileri karşılaması ve mutlaka güvenilir frmaların ürettikleri ürünler olması gerekmektedir. İqos kalitesi hakkında kullanıcı deneyimlerini okuyan kişiler kısa zaman içinde kafalarından oluşan tüm soru işaretlerini karşılamakta ve kısa zaman içinde istedikleri yanıtları alabilmektedirler.

Resim

iQos Kullanan Kişilerin Yorumları

İqos elektronik sigaraları diğer modellerden daha düşük ısıya ihtiyaç duydukları için daha uzun ömürlü olabilmektedirler. Likit sıvı kullanılan modeller ortalama 900 derecelik bir ısı kullanırken iqos elektronik sigarada tütün kullanılmasından dolayı gerekli olan ısı 300 derecedir. Bu da ürünün malzemelerinin daha az yıpranması ve daha uzun ömürlü olması anlamına gelmektedir. Bu tarz ürünler hakkında seçim yapmakta zorlanan ve merak ettikleri soruların yanıtlarını arayan kişiler özellikle forum sitelerinde zaman geçirip bu ürünleri kullanan kişilerin deneyimleri hakkında araştırmalar yapabilmektedirler.

Resim

Her türlü ürün için geçerli olan bu seçenek özellikle İqos elektronik sigara kullanmak isteyip şüpheleri olan kişiler için daha önemli hale gelmektedir. Ürünün tüm özellikleri hakkında bilgiler almalarına yardımcı olan bu yorumları okuyan kişiler kısa zaman içinde karar verip ürünü temin edebilmektedirler. Bu sebeple uzmanlar daha önce bu ürünü kullanmamış olan ve herhangi bir fikirleri olmayan kişilere her zaman için iqos kullanıcı yorumları hakkında araştırmalar yapmalarını önermektedirler.

IQOS Temizliği Nasıl Yapılır? from elektroniksigaravip.com on Vimeo.

admin Yazar

Bir Cevap Yazın