iQos Zararlı mıdır?

Daha önce iQos elektronik sigara kullanmayan ve bu konuda herhangi bir fikirleri olmayan kişiler genellikle iQos zararlı mıdır veya yan etkileri var mıdır gibi soruları sorabilmektedirler. Bilindiği gibi elektronik sigaralar genellikle doğru ve kaliteli bir şekilde üretildikleri takdirde uzun süreli güvenli bir kullanım olanağı sunabilmektedirler. Ancak kimi zaman sırf ucuz olduğu için çok basit ve güvensiz ürünleri satın alan kişlier çok ciddi sorunlar ile karşı kalabilmektedirler.

Sahte üreticilerin ürettikler orjinal olmayan elektronik kısımlarında kullanılan basit ve dayanıksız malzemeler sebebi ile patlayan birçok elektronik sigara olması insanların bu ürünlere karşı olan ilgilerini her ne kadar azaltsa bile yine de iQos Philip Morris gibi güvenilir firmaların ürünleri bu güven duygusunu daha üst seviyelere ulaştırmaktadır. Son derece titiz bir şekilde üretilmekte olan bu ürün hakkında bugüne kadar herhangi bir olumsuzluk olmaması da ürün ne kadar başarılı olduğunun bir kanıtı olarak görülmektedir.

Dünya genelinde kendini kanıtlamış olan çok önemli bir üreticinin ürünü olması sebebi ile insanlar iQos elektronik sigara ürünlerine karşı her zaman yoğun bir ilgi göstermektedirler. Özellikle içine özel olarak yerleştirilmiş olan bataryası ve filtreleri ile içinde bulunan tütünlerin tüm zararlı bileşenlerini süzen bu ürünler bu  özellikleri ile diğer modellerden ayrılmaktadır. Kaliteli bataryaları asla sorun vermezler. Bilindiği gibi birçok elektronik sigara modeli çeşitli aromatik kokuları olan likit sıvıları kullanmaktadır. iQosta da bu özellikleri farklı aromalardaki Heets ler sayesinde ulaşabilirsiniz.

Heets Nedir?

Heets yaklaşık 4 cm boyutunda tütün çubuklarıdır. iQos içerisindeki bıçağa saplanmaktadır. Bıçaktaki yüksek ısı heets içerisindeki tütünü yakmadan buharlaştırmaktadır. Yaklaşık 350 derecede buharlaşan heetsler farklı aromalrda tercih edilebilmektedir. Sarı renk olan heetsler Marlboro gold, turuncu renkli heets Marlboro kırımızı, yeşil renkli olan heets ise mentol aromalı olarak tiryaklerin tercihine sunulmuştur. Ayrıca Parliament aromalı heetslerde bulunmaktadır.

Zararsız ve Kaliteli iQos Dijital Sigara

Bu sebeple birçok kişi bu ürünleri kullanmak ile gerçek sigaraları kullanmanın aynı olduğunu düşünmektedirler. Ancak iQos elektronik sigara tıpkı gerçek bir sigara gibi tütün kullandığından dolayı ve bu tütünün dumanın tam anlamı ile süzdüğü için daha güvenli bir ürün olarak kabul edilmektedir.

Tüm kullanıcılarının tam puan verdikleri bu özel ürün kısa zaman içinde elde ettiği büyük başarı ile ne kadar kaliteli ve güvenilir bir ürün olduğunu da kanıtlamıştır. Özellikle sağlık konusunda tereddütleri olan kişiler yapacakları araştırmalar ile iQos riskli bir ürün mü veya benzeri soruların yanıtlarını bulabilmektedirler. Üretici firma Philip Morris bu ürünü riski indirgenmiş ürünler grubuna dahil etmiştir. Bu nedenle üründe bazı riskler bulunmaktadır.

admin Yazar

Bir Cevap Yazın